RA Padleklubb

TILRETTELAGT FOR FUNKSJONSHEMMEDE

Org.nummer 996992756

RA Padleklubb er åpen for alle padleinteresserte, unge såvel som voksne og pensjonister. Vi har faste padlekvelder på Kolbotnvannet hele sommersesongen der medlemmene kan bruke klubbens kajakker og utstyr.

RA Padleklubb er er tilknyttet Norges idrettsforbund gjennom Norges Padleforbund.

 

Hvorfor henger vi på TILRETTELAGT FOR FUNKSJONSHEMMEDE ?

Vi har enkel parkering, lett adkomst til vannet, handicaptoalett, rullestolrampe til klubblokaler og brygge, trygge kajakker, og ikke minst  kajakkyndige padlere med tid og forståelse for enkeltbehov.

Skogsland_2_Reduzed
IMAG1869
RALøp_2015_46
IMG_5479

Det er spesielt to foreninger i Oppegård vi gjerne vil få takke for all hjelp og økonomisk støtte gjennom mange år, og du kan lese om deres aktiviteter ved å klikke logo.